כמה עולה לעשות ניתוח אף

כמה עולה לעשות ניתוח אף? בין 5,500 ל 15,500 אבל בואו נדבר רגע, מאז שאתם זוכרים את עצמכם האף שלכם לא מוצא חן בעיניכם? הוא נראה גדול מידי? עקום מידי? ולמעשה נדמה לכם שזה הדבר הראשון שרואים עליכם כאשר מכירים אתכם? אם כך, עכשיו זה הזמן לנשום עמוק ולהיזכר שאתם לא היחידים שזה מטריד אתכם. מצד שני, צרת רבים היא רק חצי נחמה ולכן בכל זאת עולה השאלה מה כדאי לעשות בנידון. האם אתם באמת צריכים להשלים עם המצב הזה? או שאולי הגיע הזמן לעשות ניתוח אף? זה נכון שלפני שנים ניתוחי אף היו נחשבים למורכבים ולא ניתן היה לעשות אותם בכל עיר בארץ, אך היום המצב השתנה. לכן, עוד לפני שננסה לענות על השאלה כמה עולה לעשות ניתוח אף, כדאי לדעת שזה אפשרי ושיש היום הרבה מאוד מנתחים שישמחו לטפל בכם. לכן יש טעם גם לבדוק לאן אתם פונים, כי אומנם בוודאי לא הייתם רוצים לשלם מחירים מופקעים, אך מצד שני, אין כל סיבה להתפשר על מנתח שאינו מהטובים ביותר.

כמה עולה לעשות ניתוח אף ואיפה מומלץ לעשות אותו?

כמובן שכאשר אנחנו רוצים לענות על שאלה כמו כמה עולה לעשות ניתוח אף אחד מהנתונים החשובים ביותר שישפיעו על התשובה זו השאלה איפה נעשה את הניתוח. העניין הוא שהיום בתחום הניתוחים הפלסטיים ניתן לראות שיש הרבה מאוד מנתחים, מה שמוביל לתחרות משמעותית ביותר בין המנתחים. לכן, אם בעבר כל מנתח יכול היה לגבות כל סכום שהוא רוצה, היום גם המנתחים מודעים לתחרות שאיתה הם מתמודדים ולכן המחירים יורדים. מצד שני, זה בהחלט נכון לומר שאם תבחרו את המנתח הכי מוכר שיש ואת מי שיש לו הכי הרבה ניסיון, הרי שהמחיר אצלו גם יהיה גבוה יותר. עוד דבר שכדאי לזכור בהקשר לשאלה כמה עולה לעשות ניתוח אף, זה שלא תמיד המטרה צריכה להיות לשלם את המחיר הכי נמוך שיש. כלומר, אם המחיר הנמוך שגובים מכם עבור ניתוח מסוים בא על חשבון המקצועיות של המנתח, הרי שזה לא מומלץ. בסופו של דבר המטרה היא לעבור ניתוח שבאמת ישפר את איכות החיים שלכם ויגרום לכך שתיראו, אחת ולתמיד, כמו שרציתם. לכן לפעמים עדיף יהיה לשלם קצת יותר ולבחור מנתח מקצועי ורציני.

גולשים שהגיעו לעמוד זה הביעו עניין בשאלות נוספות על ניתוחים פלסטיים, כגון: כמה עולה ניתוח הרמת חזה, כמה עולה ניתוח הקטנת חזה ובנוסף כמה עולה ניתוח מתיחת בטן.

השאירי פרטים לפגישת ייעוץ
פורטל היופי

מה עוד חשוב לבדוק חוץ מהמחיר?

למרות שהמחיר חשוב ולא נרצה לשלם הון עתק על הניתוח, אנחנו כאן כדי להזכיר לכם שיש עוד כמה דברים חשובים. כלומר, אם באמת תכננתם לבחרו את המנתח שלכם רק בהתאם לעלות הניתוח, כדאי יהיה לבדוק עוד פרטים כמו: מה אומרים עליו הלקוחות האחרים שלו? האם כולם ממליצים עליו בחום? והאם מדובר על מנתח שעובד בקליניקה כמה שיותר רצינית ומתקדמת? אומנם זה נכון שבשנים האחרונות נדמה שכולם עוברים ניתוחים פלסטיים כאלה ואחרים, בין אם זה כדי להיות יפים יותר ובין אם זה כדי להיראות צעירים יותר, אך עדיין מדובר על התערבות כירורגית לכל דבר. זה אומר שלא כל איש מקצוע יוכל לבצע את הניתוח על הצד הטוב ביותר ובנוסף, לא בכל קליניקה תרצו לעבור את החוויה הזאת. לכן יש טעם לבדוק גם את הקליניקה עצמה, לשאול איזה צוות רפואי יטפל בכם ולהבין גם על מה אתם משלמים. יש מנתחים שלא יכללו במחיר גם את הביקורת שהם יעשו לכם כמה שבועות אחרי הניתוח ולכן חשוב לברר הכול מראש. אל תתביישו לשאול את המנתח כל דבר שמטריד אתכם, כי המטרה היא לצאת כמה שיותר מרוצים מהחוויה ומתוצאות הניתוח.

סגירת תפריט